Produkcja:

Molteni Farmaceutici, ściśle przestrzegając najwyższych standardów jakościowych, produkuje oferowane przez siebie leki we własnych zakładach i zgodnie z europejskimi normami, obowiązującymi w sektorze farmaceutycznym.
Wysoko wykwalifikowani specjaliści zatrudnieni w historycznej siedzibie firmy we Florencji mają do dyspozycji niezawodne urządzenia, wykorzystujące najnowsze osiągnięcia technik badawczych.
Molteni Farmaceutici notuje stały wzrost produkcji oferowanych leków. Wzrastające zapotrzebowanie na produkowane przez firmę leki stało u podstaw przeniesienia części produkcji do kooperujących podmiotów. Wszystkie zakłady produkujące leki Molteni Farmaceutici są położone w obrębie Unii Europejskiej, spełniają najwyższe standardy produkcji i są na bieżąco kontrolowane przez najwyższej klasy specjalistów z działu jakości.

Począwszy od 1985 roku Molteni Farmaceutici prowadzi politykę ukierunkowaną na rynki zagraniczne, której rezultatem jest znacząca obecność firmy w większości krajów Europy.
Produkty Molteni są rozprowadzane na rynkach zagranicznych przez spółki bezpośrednio należące do holdingu lub też w ramach współpracy z największymi przedsiębiorstwami międzynarodowymi.
Od 1994 roku działa Molteni Polska z siedzibą i zakładem produkcyjnym w Krakowie: doskonały punkt wyjścia dla ekspansji na rynki północno-wschodniej Europy.

 

Produkcja