Krótko o naszej firmie:

Molteni Farmaceutici Polska Sp. z o.o. powstała w 1994 roku w Krakowie i jest pierwszą zagraniczną inwestycją firmy L. Molteni & C. dei F.lli Alitti działającej we Włoszech od 1892 roku.
W Polsce rejestracja pierwszych leków rozpoczęła się w 1990 roku.
W 1994 roku powołano w Krakowie spółkę o nazwie Molteni Farmaceutici Polska Sp. z o.o.
Już w 1995 roku rozpoczęła swoją działalność hurtownia farmaceutyczna posiadająca w swojej ofercie produkty Molteni, a już rok później firma uzyskała status producenta leków.
Kierunkiem działania firmy jest dział leków etycznych, na którym to rynku firma specjalizuje się w wysokiej jakości lekach przeciwbólowych. Ogromnie ważna oraz doceniana jest aktywność firmy w obszarze terapii substytucyjnej uzależnień od opiatów. Molteni Farmaceutici Polska jest otwarta na dyskusje oraz kontakty ze środowiskiem naukowym. Aktywnie uczestniczy w konferencjach Polskiego Towarzystwa Badania Bólu oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Paliatywnej.

Więcej

Aktualności:

Ropimol - 7,5 mg/ml, do podania nadtwardówkowego

Molteni Polska wprowadziła na rynek preparat Ropimol o stężeniu 7,5 mg/ml do podania nadtwardówkowego. Ropimol charakteryzuje się niższą kardiotoksycznością oraz niższą neurotoksycznością w stosunku do innych dostępnych na rynku leków. Preparat jest dostępny w roztworze izobarycznym....

Czytaj dalej

Ropimol 5mg/ml do podania podpajęczynówkowego

Molteni Polska wprowadziła preparat Ropiwakainy - Ropimol o stężeniu 5mg/ml do podania podpajęczynówkowego. Jest to pierwszy dostępny w Polsce preparat Ropiwakainy z taką rejestracją. Jego niewątpliwą przewagą jest niższa kardiotoksyczność oraz niższa neurotoksyczność potwierdzana przez stosując...

Czytaj dalej